FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Загальна площа території, на якій розташований навчальний заклад, становить 2440 кв.м. Територія земельної ділянки озеленена, що становить 40%. Земельна ділянка огороджена металічною огорожею.

Школа знаходиться на відстані 50 метрів від траси державного значення

Київ – Чоп. На території школи знаходиться спортивний майданчик: футбольне поле, баскетбольний та волейбольні майданчики. Для молодших школярів обладнано ігровий майданчик. Біля школи знаходяться клумби, де учні вчаться висівати, доглядати та вирощувати квіти. Клумби відділяються від проїжджої частини живоплотом, за яким також доглядають учні разом із вчителями трудового навчання.

З метою реалізації програми енергозбереження в установі встановлено пластикові вікна та двері, використовуються енергозберігаючі лампочки. А також у 2012 році, завдяки коштам виділеним із обласного бюджету було проведено заміну шиферного покриття даху спального та навчального корпусів листовою сталлю, проведено утеплення фасаду навчального корпусу з відновленням.

Для того, щоб зовнішній вигляд приміщень та пришкільна територія мали естетично-привабливий вигляд потрібно вирішити ряд невідкладних проблем:

- продовжити утеплення спального та медичного корпусів з подальшим відновленням;

- провести заміну шиферного покриття даху медичного корпусу листовою сталлю;

- благоустрій шкільної території;

- встановлення нової огорожі.

2. Загальний стан будівель, приміщення школи, їх характеристика.

На території школи знаходяться три двоповерхові будівлі та дві одноповерхові:

- навчальний корпус:

- перший поверх – навчальні кімнати, спортзал;

- другий поверх – актовий зал, учительська,

- бухгалтерія, швейні майстерні, та класи-кабінети;

- спальний корпус:

- у підвальному приміщенні розташований овочевий

та промисловий склади ;

- на першому поверсі знаходиться їдальня та

харчоблок;

- на другому - спальні кімнати;

- медичний корпус, де також розташовані приміщення для дошкільної групи та навчальні майстерні;

- складські приміщення, до яких примикає опалювальна та приміщення душових.

- спальний корпус, який на даний час недіючий ( потребує капітального ремонту).

Завідувачі навчальних кабінетів та майстерень прикладають зусиль, щоб привести приміщення у відповідність з Положенням. Всі кабінети естетично оформляються, озеленюються, укомплектовуються меблями, предметами

( швейні машинки, учнівські столярні верстати, сільськогосподарське знаряддя), таблицями, картами та іншими посібниками.

Загальна площа всіх приміщень становить 2076,0 м.кв., проектна потужність - 80 учнів.

Усі навчальні класи обладнано шкільними меблями та класною дошкою. Шкільні парти і стільці стандартні, їх розміщення відповідає санітарно-гігієнічним нормам та правилам.

/Files/images/IMG_1138.JPG/Files/images/IMG_1090.JPG

Парти та стільці пересувні, що дає змогу забезпечувати різні режими роботи в класі: груповий, парний, індивідуальний.

З листопада 2011 року в школі встановлено комп»ютерний клас .

/Files/images/IMG_1183.JPG

Їдальня розрахована на 80 посадочних місць, є кухня, продуктовий склад, овочевий склад та підсобне приміщення.

В школі є спортивний зал, у якому в 2011році проведено капітальний ремонт.

/Files/images/IMG_1135.JPG

Спортивним інвентарем школа повністю забезпечена: волейбольні та футбольні м»ячі та сітки, стіл для гри в настільний теніс, ракетки, м»ячики, скакалки, круги та інше.

Протягом літніх місяців проводиться поточний ремонт всіх шкільних приміщень: роботи проводяться власними силами, матеріали закуповуються за бюджетні кошти. Багато ремонтних робіт проводиться за рахунок залучення спонсорських коштів, а саме протягом літнього періоду 2012 та 2013 років проведено євроремонт із повною заміною підлоги двох спальних кімнат та двох класних кімнат.

За результатами обстеження школи представниками Державного пожежного нагляду, РСЕС в серпні місяці кожного року складається акт про готовність ЗНЗ до навчального року. Оформлені акти на експлуатацію кабінетів сільського господарства, будівельного, соціально-побутової орієнтації, двох швейних майстерень, спортивного залу.

Фінансово-господарська діяльність школи здійснюється на основі її кошторису.

Будівля школи прийнята в експлуатацію близько 60 років назад. Але не зважаючи на великий вік та зношеність, адміністрація школи разом з колективом постійно працює над удосконаленням матеріально-технічної бази, підтримання її у робочому стані.

В школі окремим структурним підрозділом діє бухгалтерія. Кабінет оснащений комп”ютерною технікою та програмним забезпеченням, нормативною базою. Завдяки тісній співпраці бухгалтерів та директора школи проходить ощадливе використання державних коштів. Поточний ремонт приміщень здійснюється власними силами, а матеріали для роботи закуповуються. Завдяки такій схемі кожний новий навчальний рік починається у відновлених приміщеннях.

Беручи до уваги нагальні потреби закладу в одязі, медикаментах, поточному ремонті приміщень чи інших предметів та робіт, працівниками бухгалтерії

(головний бухгалтер Щербанович Галина Ярославівна,

/Files/images/DSCN1090.JPG

бухгалтер по матеріалах Барабаш Оксана Романівна,

/Files/images/IMG_1132.JPG

діловод Деміцька Надія Іванівна)

/Files/images/IMG_1133.JPG

власноручно складається потреба в коштах по кожному предмету та виду робіт, на основі якого Департаментом освіти і науки ЛОДА формуюється річний кошторис видатків на поточний рік.

Протягом навчального року систематично здійснювалася виплата заробітної плати, надбавок, доплат працівникам школи. Виплата заробітної плати проводиться двічі на місяць згідно колективного договору. Не перший рік підряд виплачується винагорода педагогічним працівникам до дня освіти в 100% розмірі. Виплата допомоги для оздоровлення проводиться всім категоріям працівників, хоча ці кошти в бюджеті видатків не передбачаються.

Вчасно здійснювалися бухгалтерією проплати за спожиті енергоносії.

Проте, перед колективом ставиться питання про економне використання електроенергії тому, що школа виходить за ліміти спожитих енергоносіїв. Протягом 2011-2013 років за рахунок бюджетних асигнувань здійснено капітальний ремонт даху навчального та спального корпусів школи, фасаду навчального корпусу, поточний ремонт приміщення прачечної, приміщенні коридору І-го поверху навчального корпусу замінено дерев»яну підлогу плиткою, заміна дерев»яної підлоги на другому поверсі навчального корпусу паркетом, облаштований пожежний вихід, проведений ремонт насосної станції, углублення колодязя питної води.

Відповідно, працівники власними силами проводять на канікулах побілку та фарбування приміщень. З метою економії бюджетних коштів також проводяться власними силами і інші дрібні роботи, які не потребують фахових знань.

Проведено огляд протипожежної безпеки школи на наявність вимогам стандартів, а саме: зроблено:

- заміри опору ізоляції;

- дерев»яні конструктивні елементи горища оброблено вогнезахисним розчином;

- закуплено вогнегасники.

Завдяки спонсорам проведений поточний ремонт приміщення спалень для хлопчиків та двох класних кімнат із повною заміною підлоги, капітальний ремонт спортзалу, поточний ремонт кімнати медичного пункту та ізолятора, спальної кімнати для дошкільної групи.

Всі спонсорські допомоги чи виконані ними роботи актами оприбутковуються та проводяться по бухгалтерському обліку.

Адміністрацією школи приділяється достатньо уваги естетичному вигляду навчального закладу. Коридори, вестибюль школи поступово поповнюються новими стендами, активно проводиться робота по озелененню коридорів. Подвір’я школи завжди прибране, доглянуте. На квітниках щороку висаджуються квіти, які протягом літа доглядаються працівниками школи, своєчасно обрізаються дерева, кущі. Фарбується огорожа, біляться бордюри. Обслуговуючим персоналом проводиться скошування трави на газонах, винесення та періодичне вивезення сміття з території школи.

Кошти передбачені кошторисом витрат установи по загальному та

спеціальному фондах використовуються цільово, згідно передбачених потреб на медикаменти, продукти харчування, м»який інвентар, одяг та взуття, матеріали та предмети довгострокового використання.

/Files/images/IMG_1367.JPG/Files/images/IMG_1368.JPGметодичні матеріали/Files/images/IMG_1369.JPG/Files/images/IMG_1370.JPG Фінансування освіти здійснюється за розрахунками на одного учня. Ситуація дійшла до крайньої межі: учень малокомплектної школи обходиться бюджету у кілька разів дорожче ніж учень великої школи.

Тому колективу потрібно акцентувати свою увагу та вихованців на економне використання електроенергії, бережливого ставлення до одягу, шкільного майна.

Кiлькiсть переглядiв: 684

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.